Акушерство для студентів І та ІІ рівнів акредитації

Перейти до змісту

Головне меню

ЗмістАкушерство  — це галузь медичної науки, яка зазнала найглибших змін протягом останніх 25 років, що пов'язано з прогресом і взаємною інтеграцією класичних і новітніх галузей медичної, а також суміжних наук. Гуманізація медицини, впровадження сучасних діагностичних технологій щодо внутрішньоутробного оцінювання стану плода вплинули на розвиток перинатальної ери в акушерстві, формування профілактичного напряму для зменшення захворюваності не лише матері, а й плода.

У нас на меті було створення такого Інтернет ресурсу, який інтегрує предмет у цілому і дає змогу студентові виділити  найважливіші моменти у веденні вагітності, діагностиці акушерської патології й спостереженні та догляді за вагітними, зорієнтуватися серед численних потоків медичної інформації, яка сьогодні стала доступною.
Безумовно, досконале вивчення предмета є неможливим без практики з пацієнтами під керівництвом викладачів, акушерок, медичних сестер, без ґрунтовного опанування лекційного і практичного матеріалу, роботи з підручниками,  періодичними фаховими виданнями.


Матеріали подано відповідно до навчальної програми МОЗ України для студентів медичних вищих навчальних закладів для вищих медичних навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації за спеціальністю 5.12010105 «Акушерська справа». Вони охоплюють широке коло питань щодо фізіологічного і патологічного акушерства, перинатології, методів діагностики, лікування та пологорозрішення.


Просимо надсилати Ваші побажання та пропозиції на поштову скриньку   akysher@ukr.net


 
Назад до змісту | Назад до головного меню